Garso Izoliacija: Kas Tai ir Kodėl Tai Yra Svarbu

Garso Izoliacija: Kas Tai ir Kodėl Tai Yra Svarbu

Garso izoliacija yra labai svarbi statant naują namą. Akustika yra garsų mokslas, kuris skaičiuoja vibracinius dažnius. Garso izoliacija yra labai svarbi, nes ji lemia, kaip jaučiatės, kai esate savo namuose, taip pat privatumo lygį, kuomet kalbate su žmonėmis kituose namo kambariuose arba verandoje. Geras akustinis dizainas namuose padeda sumažinti triukšmo lygį ir suteikia geresnį komfortą, privatumą ir bendravimą tarp šeimos narių.

Visi kambariai namuose yra skirtingi, nes jie turi skirtingas formas ir dydžius. Tai reiškia, kad kai kurie kambariai siūlo geras akustines sąlygas bendraujant.

Muzikos kambarys paprastai yra geriausia vieta kalbėti, nes ant sienų yra pakabintos garso plokštės, kurios sumažiną bet kokius aplinkinių paviršių atspindžius ir užkerta kelią aidams. Plokštės yra labai svarbios muzikos kambariuose, nes jos padeda sukurti “intymią” ir “muzikinę” kambario akustiką.  Gera akustika muzikos kambaryje leidžia išgirsti garsus netgi labai toli. Pavyzdžiui, kai grojate instrumentu, galite jį išgirsti geriau, jei įjungsite stereofoninį įrenginį labai toli nuo garsiakalbių. 

Apskritai, kambariai su prastomis akustinėmis sąlygomis sukuria prastas gyvenimo sąlygas. Pavyzdžiui, žmonėms gali kilti problemų girdint kitus žmones, kalbančius triukšmingame kambaryje, arba šnabždančius virtuvėje, kurioje triukšmas yra dažnas, pvz., gaminamas maistas.

Geriausias būdas išvengti šių problemų yra naudojant garso izoliacijos produktus ir medžiagas sienoms, luboms ir grindims. Šie produktai padeda kontroliuoti triukšmo lygį ir pagerinti akustiką kambaryje.

Svarbiausia prisiminti, kad projektuojant naują namą, renovuojant esamą namą ir net planuojant įsigyti statomą ar renovuojamą namą, reikėtų atsižvelgti į akustiką. Akustika yra labia svarbi! Žmonės turėtų kontroliuoti akustiką savo namuose, kad galėtų patogiai bendrauti ir turėti privatumą.

Akustinė izoliacija:

“Akustinė izoliacija” yra puikus garso bangų mažinimo metodas izoliuojant garsą, kadangi yra gaminama sienos arba lubų medžiaga, turinti didelę vertę. Ši medžiaga padeda išvengti garso prasiskverbimo per sienas. Šis produktas tinka mažų erdvių skirtoms vietoms, tokioms kaip miegamieji, vonios kambariai ir rūsio kambariai. 

Garso izoliacija yra taip pat gera mažose srityse, nes ji yra stora. Šie produktai padeda išvengti garso patekimo per sienas ir lubas labai mažai skelbimo srityse. 

Garso valdymo skydai:

Garso valdymo pultai yra geras pasirinkimas kambariams su prasta akustika, nes jie yra labai efektyvūs mažinant triukšmą kambaryje. Šis produktas taip pat yra sandarus orui, todėl jis gali būti naudojamas kambariams, kuriuose yra labai prasta akustika. 

Mažo triukšmo receptoriai:

“Mažo triukšmo receptorius” yra akustinė medžiaga, turinti didelį paviršiaus plotą, nes jis sugeria garso banga ir nesukuria jokio garso žmonėms, kurie kalba kambaryje. Šis produktas naudojamas privatiems pokalbiams, nes jis gali neleisti kitiems girdėti garsų už kambario ribų.

Laminuotos akustinės lubos:

Laminuotos akustinės lubos yra labai geros tokioms patalpoms kaip biurai, valgomieji, virtuvės ir svetainės, nes padeda sukurti “intymiausią” atmosferą kambaryje. Šį produktą galima lengvai pašalinti ir pakeisti, kai norite pakeisti savo kambario išvaizdą. 

Akustinės lubos taip pat yra dar vienas kambario gražinimo būdas, nes jos taip pat padeda išlaikyti triukšmą iš kitų kambarių. Tai vienas geresnių sprendimų žmonėms, kurie nori ramaus kambario ir neturi lėšų akustinėms plokštėms ar plytelėms pirkti. Šis produktas paprastai parduodamas “pasidaryk pats” parduotuvėse ir yra labai lengvai montuojamas. 

Kambario garso izoliacija:

Jei negalite sau leisti pirkti brangių akustinių medžiagų, pigesnis būdas garso izoliacijai kambaryje yra naudojant Barricade produktus. Barikada yra pigus ir paprastas būdas garso izoliacijai, nes uždengia sienas ir grindis iš putų ir metalo medžiagos. Šiuos produktus lengva naudoti, nes jie jau supjaustyti į matmenis, kuriuos norite naudoti. Taip pat galite padaryti šį produktą kaip visus, kokių norite, kad nebūtų vargo ieškodant papildymų savo kambaryje! 

http://atnaujinkbusta.lt/statyba/akustiniai-ir-garso-tyrimai-svarbi-informacija/

Kitas labai geras pigus kambario garso izoliacijos būdas yra naudojant standžias putų plokštes. Šis produktas yra labai lengvas įdiegti, nes jis turi “snap on” skirtukus, kurie yra išdėstyti aplink langus ir duris, todėl galite tiesiog užfiksuoti kiekvieną skydelį ant esamų sienų . Šiam produktui nereikia jokių kitų medžiagų, išskyrus paprastą aliuminį plieną.

Yra daug įvairių tipų garso izoliacijos medžiagų, iš kurių žmonės gali rinktis. Svarbiausia prisiminti, kad kiekvienas jūsų namų kambarys turi skirtingą akustikos tipą, į kurį turėtumėte atsižvelgti.

Akustika yra labai svarbi projektuojant ir renovuojant kambarį. Jei norite turėti gerą akustiką gerai suprojektuotame kambaryje, turite apskačiiuoti kambario akustiką, o ne tik kambario dizainą ir funkcionalumą.

garsa izoliuojantys blokai garsa izoliuojantys blokai
garso izoliacija grindims garso izoliacija grindims
garso izoliacija kaina garso izoliacija kaina
garso izoliacija garso izoliacija
garso izoliavimas garso izoliavimas
kambaryje kambario namams kambaryje kambario namams
Konstrukcijų su kintamąja garso izoliacija kūrimas Konstrukcijų su kintamąja garso izoliacija kūrimas
porolonas porolonas
sienu Garso Izoliacija sienu Garso Izoliacija
triuksmo mazinimas namuose triuksmo mazinimas namuose

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating*