Kodėl Saulės Kolektoriai Svarbūs Naujai Pastatytiems Namams?

Kodėl Saulės Kolektoriai Svarbūs Naujai Pastatytiems Namams?

Šiluma yra svarbi jūsų komforto dalis, tačiau ji taip pat turi įtakos elektros sąnaudai. Pagal įstatymą, nauji pastatyti namai privalo turėti saulės kolektorius kiekviename kambaryje. Tai yra svarbus pokytis lyginant su senesnių statybų namais, kuomet namai turėjo nutekamuosius šalto oro įrenginius ir praleisdavo šilumą bei šaltį. Šiuolaikiniai nauji namai blokuoja garsus ir lauko orą, tačiau vis dar gali suteikti pakankamai ventiliacijos žmonėms, kenčiantiems nuo astmos ar alergijos. Šie namai taip pat suteikia patogesnę temperatūrą šeimoms su mažais vaikais ar pagyvenusiems šeimos nariais, kurie negali reguliuoti savo temperatūros.

Kaip veikia saulės kolektoriai?

Saulės kolektoriuose naudojamos keturios pagrindinės saulės kolektorių rūšys. Pirmasis yra dvigubos stiklo plokštės kolektorius, kuris naudoja dvigubai standartizuotus langus. Langai su dviem stiklo plokštėmis leidžia prasiskleisti saulės spinduliams, o saulės elementai paprastai leidžia gauti maksimalų saulės spindulių kiekį. Šios ląstelės naudoja silicio technologiją, kad sugertų kuo daugiau saulės spindulių ir paverstų juos energija, kurią galime naudoti savo namuose. Nors šių sričių gaminama energija nėra pakankamai stipri elektros energijai gaminti, ji vis tiek gali padėti šildyti vandenį, namų interjerą ar baseiną vasaros mėnesiais. Kitas saulės skydelio tipas yra įstiklintas skydas, kuris paprastai naudojamas markizėms ar langams, kurie negauna pakankamai saulės spindulių. Šios plokštės nesukuria jokios galios, tačiau jos blokuoja iki 65 procentų saulės šviesos.

Saulės kolektoriai taip pat naudoja Trombines sienas, kurios yra šalia lango ir sugeria bet kokius papildomus saulės spindulius. Šio tipo saulės kolektorius yra įrengtas namų išorėje, kur jis įgaus daugiau tiesioginių saulės spindulių kelioms valandoms. Ketvirtojo tipo saulės kolektoriai, naudojami saulės kolektoriams, vadinamiems Fresnel lęšiais, ir jie yra įrengti ant stogo, šalia stoglangių ir oro angų. Šios plokštės apvyniojamos aplink pagrindinį stogą ir koncentruoja saulės spindulius į nedidelį plotą, kuris įkaista, kai namus pasiekia daugiau saulės spindulių.

Kaip saulės kolektoriai veikia elektros suvartojimą?

Saulės kolektoriai gali sutaupyti iki 35 procentų metinės sąskaitos už energiją. Tai kompensuoja pradinių kainų vienetą, ir padeda sumažinti elektros sąnaudas. Saulės baterijos sugeria šviesos spindulius tiesioginiuose saulės spinduliuose, ir jie paverčia tą energiją šiluma, kurią yra naudojama namuose. Ši sunaudota energija generuoja daugiau saulės spindulių ir leidžia ją naudoti vėliau. Jis yra paprastai generuojamas bet kurią dienos dalį, priklausomai kurioje namo vietoje saulės įranga yra įrengta sugerti saulės spindulius, todėl tai veikia tik tuo atveju, jei gyvenate saulėtoje vietoje. Tai taip pat puiki priežastis parduoti savo namus, nes įdiegtos saulės baterijos suteikia papildomą vertę ir saugų būsimų pajamų šaltinį.

Ką galima padaryti, kad pagerinčiau saulės kolektorių efektyvumą?

Jūsų saulės kolektorių efektyvumas yra tiesiogiai susijęs su tuo, kur jie yra įrengti. Pasirinkite plotą, kuris gauna visą saulės šviesą keturis ar penkis mėnesius per metus atsiranda efektyvesne sistema, nei jei juose įdiegtos sritys, kurios gauna mažai saulės spindulių. Tai taip pat reiškia, kad saulės kolektoriai nepraras savo efektyvumo iki to laiko, kol neužklups žiemos sezonas. Jei jums reikia padidinti savo saulės kolektorių efektyvumą, visada galite apsvarstyti galimybę naudoti labai efektyvus saulės kolektorius. Mūsų naudojamos plokštės gali suteikti iki 90 procentų energijos, kuri yra sugerta, neprarandant šilumos.

http://atnaujinkbusta.lt/statyba/energines-klases-kas-tai-ir-kodel-svarbu/

Kaip saulės kolektoriai paveiks mano naujus namus?

Renkantis, kur įdėti savo saulės kolektorius, pagalvokite apie tai, kiek saulės spindulių bus gaunama erdvėje, į kurią planuojate juos įdėti. Svarbu, kad jų nedėtumėte į jokias vietas, kurios blokuoja saulės spindulius, arba perduoda per daug šviesos į kambarį. Jie turėtų būti įrengti tiesiai virš lango, arba ant stogo virš stoglangio, kad būtų įmanoma gauti visus saulės spindulius, per daugumą dienos valandų.

su saule vandenio sildytuvas su saule vandenio sildytuvas
vakuuminiai kolektoriai vakuuminiai kolektoriai
vakuuminiai saules kolektoriai vakuuminiai saules kolektoriai
atnaujinkbusta.lt saules kolektoriai atnaujinkbusta.lt saules kolektoriai
elektros kolektoriai elektros kolektoriai
saules baterijos kaina saules baterijos kaina
saules baterijos komplekto kaina saules baterijos komplekto kaina
saules baterijos saules baterijos
Saules Kolektoriai Saules Kolektoriai
savadarbiai saules kolektoriai savadarbiai saules kolektoriai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating*