Ką Reikia Žinoti Apie Namo Projektus

Ką Reikia Žinoti Apie Namo Projektus

Namo projektai gali būti naudojami prognozuoti energijos suvartojimą perskaičiuojant energiją, kuri reguliuoja energijos suvartojimo lygį kiekviename etape. Namo projektai yra nefizinis pastato vaizdas ir gali būti naudojamas įvairiems ekonominiams ir aplinkos aspektams apskaičiuoti. Šie skaičiavimai gali būti naudojami siekiant padidinti projektavimo procesą ir pamatyti, kokie požymiai duos geresnę ekonominę situaciją arba tvaresnį pastatą. Toks brėžinys gali būti suprojektuotas prieš statant pastatą arba bet kuriuo jo statymo momentu. Abiem atvejais namo projektai pateikiami atskatos taškai energijos suvartojimui apskaičiuoti ir analizuoti.

Namo projektai susideda iš visų svarbių pastato elementų identifikavimo ir jų analizės, siekiant atskleisti energijos šaltinį pastate. Energijos suvartojimas namuose priklauso nuo šildymo ir vėsinimo apkrovos, mechaninės apkrovos, apšvietimo, buitinio karšto vandens tiekėjo, prietaisų ir kištukinės apkrovos. Užbaigus namo projektą, jis gali būti naudojamas energijos suvartojimo apskaičiavimo už visą pastato eksploatavimo laiką prognozuoti arba skirtingiems scenarijams, susijusiems su skirtingomis projektavimo savybėmis, palyginti.

Pirmasis žingsnis kuriant namo projektas yra nustatyti visus svarbiausius elementus, turinčius įtakos energijos vartojimui namuose. Tai gali būti išsamus arba selektyvus procesas, priklausomai nuo sukurto brėžinio paskirties.

Dauguma namų turi didelę šildymo ir vėsinimo apkrovą, o kombinuoti šildymo ir vėsinimo poreikiai sudaro daugiau nei 60% vidutinės namų ūkio energijos sąskaitos. Namo projektai turėtų būti nurodyti šiluminį komfortą gerinantys pastato elementai, kartu pripažįstant dabartinį pastato šiluminį našumą. Jei projektuojamas naujas namas, jis turėtų nurodyti, kaip maksimaliai padidinti potencialą mažinant nereikalingą šildymą ir vėsinimą.

Namo projektai taip pat gali būti naudojamas kaip diagnostinis žemėlapis pastatams analizuoti, siekiant nustatyti kokie komponentai turi per daug arba nepakankamai energijos suvartojimo. Esamų pastatų šiluminių ir akustinių charakteristikų analizė gali nustatyti sritis, kuriose ateityje turi būti atliekami modifikavimo patobulinimai.

Namo projektai taip pat turi atspindėti dabartinę vandens šildymo sistemą. Naudinga nurodyti naudojamo vandens šildytuvo tipą, taip pat talpyklas, užsakomąsias sistemas ir katilus. Buitiniam naudojimui skirto karšto vandens srautas gali būti apskaičiuotas padauginus vandens suvartojimą iš čiaupo, dušo ir vonios.

Be esamų pastato elementų atvaizdavimo, namo projektai turėtų būti nustatytos visos sritys, kuriose ateityje galima pagerinti energijos vartojimo efektyvumą. Naujų namų projektai turi nurodyti, kurie sienesni agregatai bus naudojami ir kur bus nauji langai. Be sienų ir langų agregatų,Namo projektai turėtų būti nurodyta, kur bus įrengta izoliacija ir kokia izoliacija bus naudojama.

Namo projektai taip pat gali būti naudojamas prognozuoti energijos suvartojimą per visą pastato eksploatavimo laiką, palyginus skirtingus projektavimo scenarijus. Nustatant elementus, kurie turi išlikti pastovūs, įvertinant, kaip jie gali keistis priklausomai nuo skirtingų dizainų, ir tada prognozuojant, kokį poveikį šie pokyčiai turės energijos vartojimui, lengva palyginti projektavimo scenarijus. Pavyzdžiui, lengva palyginti dizainą, kuriame yra nauja siena ir langai, su esamu namu, kuriame nėra šių pakeitimų. Taip pat galima palyginti skirtingus dizainus su nauju tokio paties dydžio namu, turinčio skirtingas langų konfigūracijas. Sudėtingesniems projektavimo scenarijams šiuo tikslu galima naudoti kompiuterinę programinę įrangą, pateiktą su namo projektu.

http://atnaujinkbusta.lt/statyba/namo-pridavimas-tai-kas-svarbu/

Visais atvejais naudinga naudoti kuo daugiau informacijos, kad būtų galima tiksliai modeliuoti energijos suvartojimą pastate. Įvairių brėžinio elementų pateikti skaičiai turėtų būti tikslūs ir apimti juos pagrindžiančius įrodymus ar skaičiavimus. Jei pastato pagrindas yra apskaičiuotas, jis turėtų būti pagrįstas matavimais ir skaičiavimais. Kuriant namo projektai taip pat naudinga įtraukti kitus svarbius veiksnius, turinčius įtakos energijos vartojimui, pvz., užimtumo grafikus ar sezoninius oro modelius.

Norint tiksliai modeliuoti būsimą energijos suvartojimą, namo projektai turi apimti kiekvieną svarbų pastato aspektą. Pavyzdžiui, namo formos ir orientacijos veiksnius, kurie gali turėti įtakos energijos vartojimui. Svarbu tai nurodyti brėžinyje, kad jis būtų modeliuose.

naujo busto projektavimai kaina naujo busto projektavimai kaina
pastatu isplanavimai pastatu isplanavimai
pigus namu projektai pigus namu projektai
blokiniai projektai blokiniai projektai
karkasiniai projektai karkasiniai projektai
mazi namai mazi namai
modernus namu projektai modernus namu projektai
modernus projektai modernus projektai
Namo projektai Namo projektai
namo rekonstrukcija namo rekonstrukcija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating*