Sandarumo testas

Sandarumo testas

Kas yra namo sandarumo testas?

Namo sandarumo bandymas matuoja jėgą, reikalingą orui išstumti per mažą angą. Šis bandymas atliekamas namo kanaluose, taip pat tarpuose tarp langų ir durų. Kuo griežtesnis namas, tuo mažiau jėgos reikia orui pernešti per tam tikrą angą.

Kokia yra namo sandarumo nauda sveikatai ir aplinkai?

Yra daugybė gerų priežasčių, kodėl turėsite siaurą namą. Pirma, energijos vartojimo efektyvumas: sandarūs namai yra energiją taupantys nei nesandarūs namai. Taip yra todėl, kad namo sienos spragos ir skylės skatina šiltą orą išeiti iš jūsų namų, o tai padidina jūsų šildymo išlaidas. Antra, sveikesnis patalpų oras: dėl jūsų namų sienų spragų į namus gali patekti lauko teršalai, kur jie vėl gali būti recirkuliuojami visuose namuose. Trečia, sumažinta vandens įsiskverbimo rizika: skylės ir sienų tarpai taip pat padidina riziką, kad vanduo gali patekti į jūsų namus.

Ši instaliacija suteikia jums oro kondicionierių, kuris ne tik efektyviai aušina jūsų namus, bet ir padeda sumažinti šias energijos sąnaudas! Šis įrengimas apima visų kanalų patikrinimą, ar nėra nuotėkio, ir izoliacijos montavimą, kad padėtų užblokuoti visus galimus jūsų namo ŠVOK sistemos nuotėkius, taip pat sandarina visas spragas aplink duris ir langus.

https://www.kskompanija.lt/sandarumo-testas/

Testo kaina priklauso nuo to, kiek darbo reikia užplombuoti galimas nuotėkio vietas. Kai atliksime patikrinimą ir pateiksime nemokamą išlaidų sąmatą, galėsite nuspręsti, ar verta užtaisyti tuos nuotėkius.

sandarumo testas kaina sandarumo testas kaina
sandarumo testas sandarumo testas
namo sandarumo testas namo sandarumo testas
pastatu sandarumo testas pastatu sandarumo testas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating*